Počasí


Osobní a firemní reference našich klientů

Klientské reference - osobní koučink

Po několika letech depresí jsem vyhledala pomoc paní Nikoly Šmorancové. Její citlivý a empatický přístup k mým problémům mi dal chuť k tomu, abych na sobě začala intenzivně pracovat pod jejím profesionálním vedením. Změny se dostavily velice brzy. Paní Nikola Š. používá osvědčené metody vedení lidí a konzultací, které má ověřené dlouholetou praxí s klienty. Po 7 letech nepříjemných myšlenek jsem opravdu šťastná.

Eliška S. (Asistentka ředitele)

 

Chtěla jsem poděkovat "životní poradně", především koučům, za to, co pro nás dělají. Z osobní zkušenosti můžu říci, že je neuvěřitelné, jak někdo nestranný, nezaujatý vaším životem vás dovede nadnést nad problémy všedních i nevšedních dní. Je skvělé, že je tu někdo, s kým můžete probrat svůj život do největších detailů a uvědomit si a porozumět svému chování, svým náladám a emocím. Díky Nikole se dnes již tolik nezabývám zbytečnostmi, ukázala mi cestu, se které se již nebojím sejít. Díky jejímu směrování a velice důležité podpoře, již v mnoha případech cestu nacházím sama. Dokázala mi vysvětlit, jak se svou hlavou pracovat. Je to práce náročná, ale pro život důležitá. Nacházím sebe, objevuji svůj talent a pracuji na svém sebevědomí. Děkuji za vše.

Katka E. (Zdravotní sestra)

 

Chodil jsem roky k různým psychologům a terapeutům, nic mi nepomáhalo a začal jsem to pomalu vzdávat. Jednoho dne jsem narazil na stránky Životní poradny, vzhledem k tomu, že nabízejí poradenství zdarma, rozhodl jsem se to vyzkoušet, řekl jsem si nic za to nedám, a když už mi nepomohou oni, už s tím hledáním končím. Popravdě jsem tomu moc nevěřil, ale už první konzultace byla jiná, než ty ostatní. Paní Ing. Lišková mi pomohla během krátké doby odstranit dlouhotrvající deprese a pocit nízkého sebevědomí. Za to Vám moc děkuji a přeji mnoho dalších spokojenych klientů do budoucna.

Petr K. (Obchodní zástupce)

 

Nedařilo se mi ve vztazích, nikdy jsem s nikým nevydržela nebo on se mnou. Pořád jsem pátrala po tom, co děláyhledat odborníka, protože jsem si sama se sebou už nevěděla rady. S paní Liškovou jsme odhalily spousty bloků z dětství, které jsem tam měla kvůli svému otci. Poté, co jsem si spoustu věcí uvědomila a začala na sobě pracovat, se můj život radikálně změnil. Jsem ráda, že jsem se svěřila do rukou profesionálů jako je Životní poradna.

Kamila S. (PR manažerka)

 

Chci poděkovat paní Liškové za její skvělý přístup, který mi pomohl vyřešit spoustu životních komplikací. Po této zkušenosti se stal koučink a práce na sobě každodenní součástí mého života, což mě nesmírně naplňuje. Můj život dostal zase smysl. Děkuji!

Jan O. (Podnikatel)

 

Více jak deset let, jsem pravidelně dvakrát až třikrát v měsíci, docházela na psychoanalýzu. Až v okamžiku, kdy mi terapeut oznámil, že je zapotřebí chodit každý týden minimálně jednou, ale spíše dvakrát jsem začala uvažovat o „změně“, neboť jsem začínala mít pocit, že dosavadní terapie není vlastně to „pravé ořechové“ a dosažené výsledky nejsou, vzhledem k časové a finanční „investici“ optimální. V okamžiku, kdy se můj život dostal na „křižovatku“, na níž jsem byla nucena řešit nejen svoji práci, finance, ale především vztah s manželem, a nebyla schopná se vydat žádným konkrétním směrem, jsem na internetu objevila paní Šmorancovou. Je velmi těžké na těchto několika málo řádcích vyjádřit poděkování a radost z toho, že jsem Nikol a její metodu koučování objevila. Již během několika týdnů se v mém životě začaly dít zásadní změny a můj život se začal vyvíjet jinak. Díky Nikol jsem nejen objevila svůj vnitřní potenciál, ale začala ho především rozvíjet a využívat tak, aby se můj život začal odvíjet na základě mých představ a potřeb. Velmi rychle se výsledky objevily v pracovní sféře, neboť jsem objevila a uvědomila jsem si svoje skutečné schopnosti a posílila svoje sebevědomí. Po půl roce, během něhož došlo k mnoha významným změnám v mém životě, se do „procesu“ zapojil i můj manžel, který byl vždy velmi skeptický naprosto ke všemu a držel se svého přesvědčení, že „nikdy nikam“ nepůjde. V současné chvíli je i on velmi rád, že Nikol poznal. Pomohla mu zapracovat nejen na jeho sebevědomí, ale především mu pomohla objevit „prostor“, o kterém neměl ani tušení, že se v něm ukrývá. Výsledkem je úžasný proces, díky němuž máme s manželem po 16 letech manželství nejen pocit, že jsem do sebe totálně zamilovaní, ale především jsme si uvědomili, a to nás motivuje nejvíc, že je zapotřebí doopravdy zapracovat každý sám na sobě, neboť jinak není možné vytvořit žádný skutečně harmonický a vyzrálý partnerský vztah.

Andrea K. (Účetní)

Skutečná jména byla pozměněna kvůli ochraně osobních údajů.

Firemní reference - školení a koučink

 

 

Všechna práva vyhrazena © 2010-2018 Nikola Šraibová, Michaela Lišková

Copyright Zajímavé odkazy| Životní koučink Praha

, Šťastná žena

, Mentální trénink a sportovní koučink